Školení

Bezpečná obsluha pracovních plošin

Bezpečná obsluha pracovních plošin

Navštivte naše školící středisko

Pro obsluhu vysokozdvižných plošin je bezpodmínečně nutné vlastnit konkrétní opravnění, které Vám rádi zajistíme. Ke školení obsluh pracovních plošin máme k dispozici nově vybudované školící středisko v Dolních Beřkovicích, kde jsme schopni vyškolit až 40 lidí najednou. Tato školení provádí dva revizní technici z řad našich pracovníků s dlouholetou praxí.

Ročně vyškolíme přes 1 200 osob

Získejte užitečné informace od lidí, kteří mají dlouholetou praxi a mnoho zkušeností!

Provádíme školení OBSLUHY MANIPULAČNÍ TECHNIKY:

  • Proškolení základní údržby pracovních plošin
  • Školení obsluhy pracovních plošin
  • Přeškolení, přezkoušení, prověření obsluhy
  • Školení pro práci ve výškách kat. 1 – pro práci s jištěním pomocí záchytného systému
  • Školení a revize na používání OOPP
  • Servisní školení GENIE

Kde školení probíhá?

  • Školení je možné uskutečnit v našem školícím středisku v Dolních Beřkovicích a také na všech našich pobočkách. Dle domluvy a dostatečných prostorových možností se naše školení mohou uskutečnit přímo u zákazníka.

Jsme členem IPAF


Od února 2014 jsme se stali členem významného mezinárodního sdružení v oboru zdvihacích zařízení (International Powered Access Federation Limited), celosvětově známé jako IPAF. Sdružení IPAF podporuje bezpečné a účinné používání zdvihacích zařízení po celém světě v tom nejširším slova smyslu - prostřednictvím poskytování informací a technického poradenství, přes ovlivňování a interpretaci právních předpisů a norem.

Sdružení bylo založeno v roce 1983. IPAF je neziskovou organizací členů, která zastupuje zájmy výrobců, distributorů, uživatelů, pronájemců a školících organizací v oboru pracovních plošin. IPAF hraje klíčovou roli při podpoře mnoha postupů bezpečnosti, na kterou je v souvislosti s unifikací legislativy EU kladen stále větší důraz.

Vstup do IPAF pro nás nepochybně znamená další krok k plné profesionalizaci naší práce a sofistikovaného přístupu k našim zákazníkům.