Novinka

Máme nové elektrické nůžkové stroje s E-DRIVE motorem. V čem vynikají?

Ekologie neustále získává na důležitosti. Protože jsme si toho vědomi, zařadili jsme do naší nabídky nové elektrické nůžkové stroje od výrobce Genie. Přečtěte si, o jaké konkrétní modely se jedná a v čem vynikají.
Zveřejněno:
4.3.2021
Máme nové elektrické nůžkové stroje s E-DRIVE motorem. V čem vynikají?

11 nových elektrických nůžkových plošin 

Nůžkové plošiny najdou uplatnění v místech, která stroji umožňují pohyb kolmo vzhůru. Elektrické nůžkové plošiny jsou přitom ideální pro práce na pevných nosných podkladech. K jejich nabíjení slouží vestavěná nabíječka a na plné nabití lze se strojem pracovat zhruba 8-10 hodin. My jsme naši nabídku rozšířili o  elektrické nůžkové plošiny značky Genie.

>> PŘEČTETE SI E-DRIVE LETÁK <<

Konkrétně se přitom jedná o tyto modely:

Plošiny jsou vybaveny E-DRIVE motorem

Nejnovější elektrické nůžkové plošiny Genie jsou vybaveny nejmodernějším systémem  pohonu na střídavý proud, který dosahuje čtyřnásobné efektivity. Zároveň vynikají  tichostí jejich provozu  bez produkce emisí, díky čemuž jsou ohleduplné k životnímu prostředí. 

Tyto plošiny byly navrženy tak, aby zjednodušovaly nakládky a vykládky na staveništích a zároveň obstály ve zdejším náročném prostředí. 

Plošiny disponují bezúdržbovým utěsněným střídavým hnacím motorem a dalšími kvalitními komponenty. Díky tomu slibují  až o 20 % nižší náklady na baterii po celou dobu životnosti. 

Pošlete nám nezávaznou poptávku