Pracovní plošiny TEUPEN

Úspěšná historie pracovních plošin
Již více než 35 let, Teupen vyrábí a prodává prvotřídní vysokozdvižné stroje. Technické znalosti a nekonvenční kreativní myšlení v kombinaci s vysokými standardy německé řemeslné práce jsou od té doby silné stránky týmu Teupen, který umožňuje nespočet převratných technických inovací pro bezpečnost a pohodlí našich zákazníků.

 

Teupen není jen jméno, Teupen je pro nás přesvědčení. S plošinami Teupen dosahují lidé na celém světě vysokých cílů rychleji a s větším úspěchem. Provozovatel plošin Teupen těží z dlouholetých zkušeností a výsledných efektivních technologií ke zvýšení efektivity práce ve výškách.
Proto je každodenní výzvou Teupenu splnit vysoké nároky zákazníků, které dokonce i v mnohém předčí. Uspěje s vynikající technikou a jedinečným kvalitním zpracováním, smysluplných výkonových parametrů a nekompromisní touhou po bezpečí při práci se stroji, aby mohli uspět tam, kde jiní to již dávno vzdali.

Pokračující vývoj produktů orientovaných na budoucnost je zárukou úspěchu této značky. Teupen nabízí špičkové produkty každé výšky a  v každém odvětví. Pro výzkum a vývoj je vždy podmínkou, aby přivedla výrobky na trh, kde je hodnota pro zákazníka prvořadá. Plošiny Teupen jsou praktické a vždy absolutně odpovídají požadavkům trhu. Teupen se znovu se odváží představit nekonvenční technická řešení. A velmi často se ukázala být skutečnými mezníky v průmyslu.

 

inovativní duch
... Je hnací silou! Teupen má moderní vývojové oddělení, kde jsou použity výhledové technologie pro výzkum, vývoj a testování. Technologická výhoda společnosti, zejména pochází z oblastí řídicí elektroniky a odbornými znalostmi v oblasti technologií teleskopických plošin. Vzhledem k tomu, že proběhl přenos vývojového procesu do virtuálního světa, umožňuje Teupen pro ještě rychlejší a lepší vývoj nových technologií.

 

Bezpečnost a důvěra - Technologie pro lidi
Pro Teupen, "Technologie pro lidi" znamená, že každodenní používání stroje v řadě různých aplikací, je tak jednoduché, jak je to jen možné. Po odpovídajím výcviku, může bezpečně a efektivně obsluhovat stroje každý. Tento požadavek je důležitým příspěvkem k příslovečné bezpečnosti Teupen strojů. Ovládání stroje je ve zkratce: jednoduché, pohodlné, flexibilní a bezpečné při použití - je podstatně zvýšena "fuzzy" systému Teupen- -Regulační systém, který nepřetržitě pracuje na pozadí. Přehledné ovládací panely dělají manipulaci s intuitivní a snadnou

 

Ovládaná a certifikovaná kvalita!
"Vysoce jakostní" - Aby tento slib pro naše zákazníky každý den, výroba funguje nepřetržitě na výrobu robustní, spolehlivé a především bezpečné stroje, které zaručují bezproblémový provoz. Proto Teupen striktně používá pouze certifikované standardních dílů od předních dodavatelů. Každý stroj projde procesem kontroly kvality multi-step. Obsahuje detailní materiálové a funkční zkoušky každého modulu a před každým dodání, komplexní a důkladné výkonnostní test na vzdělávání pracovníků přímo na místě a testovacím polem.