Pracovní plošiny OMMELIFT

     OMME LIFT je jedním z předních výrobců zdvihacích plošin montovaných na přívěsných a pásových podvozcích s pracovní       výškou až do 42m. OMME LIFT má dlouholetou tradici výroby kvalitních produktů se zaměřením na potřeby zákazníků. OMME LIFT je velice dobře známou společností mezi odborníky pro jeho vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost výrobků, což je dělá preferovaným dodavatelem plošin.

    OMME LIFT bylo založeno v roce 1906 a je rodinnou společností. Výroba pracovních plošin byla zahájena v roce 1980.

OMME LIFT staví svůj obchod na důvěře a poctivosti již více než sto let. Základy těchto principů vytvořili prostředí pro jejich       úspěch a vývoj, který vzešel z drobné výrobní činnosti místního kováře a vypracoval se až na mezinárodní výrobní společnost, jakou je OMME LIFT dnes. OMMEL LIFT má moderní výrobní provoz přímo v srdci Dánska, odkud dodává plošiny do více než 40ti zemí světa.

OMME LIFT získal také “ Cenu cti krále Frederika IX” za výjimečné exportní snahy. Také byl oceněn firmou Ernst & Young jako “podnikatel roku”.

OMME LIFT má čtyři velké výhody, které zajišťují věrnost zákazníků – vysoká stabilita, jednoduché ovládání, spolehlivost a dlouhá živostnost.

Všechny nosné díly plošin jsou vyrobeny z oceli. To, spolu s dobře promyšleným designem, maximalizuje stabilitu ve značných výškách a poskytuje tak obsluze bezpečné a příjemné užívání.

Použivaný bezpečnostní systém a jednoduché ovládací prvky dělají stroje ideální pro sféru půjčoven. Výběr kvalitních komponentů a vyjímečná kvalita mechanicky opotřebitelných dílů zajišťuje extrémně vysokou spolehlivost i v extrémních klimatických podmínkách.

Spolehlivost a silná konstrukce plošiny vedou k dlouhé životnosti výrobku a následně k vysoké návratnosti investic. Tím se OMME LIFT stává vhodnou volbou.