Pracovní plošiny CTE

Výrobce CTE je tradičním dodavatelem automobilových nástavbových plošin a působí na trhu již od r. 1981. Společně s výrobcem se při projektech a montážích vždy soustředíme na individuální potřeby a požadavky jednotlivých zákazníků, jejichž přání jsou pro nás vždy na prvním místě.

Prioritou je vždy snazší a bezpečnější práce ve výškách.

Od roku 1981 vyrobilo CTE již více než 10 tisíc zdvihacích zařízení. Spolu s tímto růstem počtu strojů přibývá i zkušeností a znalostí, které se zpětně odráží ve větší bezpečnosti, ergonomice a praktičnosti strojů k plné spokojenosti zákazníků.

Spolu s CTE se postupně snažíme o efektivní služby, inovativní technická řešení, včasnou pomoc a poradenství, které usnadní zákazníkům práci se stroji.

CTE si nachází cestu ke stále většímu počtu zákazníků, ať už se jedná o velké projekty, nebo jen individuální drobné dodávky živnostníkům a malým podnikatelům.

Historie CTE

1981 – založení CTE  (zaměření na produkci a prodej výtahů)

1987 – CTE uzavírá smlouvu o distributorství pro Itálii s Genie Industries

1989 – zařazení sortimentu Pratika (nový produkt, který byl v Itálii velmi úspěšný)

1992 – zahájení výroby Pianoplan (získání patentu na výrobek ulehčující stěhování těžkých břemen do schodů a po zemi)

1993 – Genex - první společnost, která vyrábí laminátové žebříky a lešení

1997 – nástup automobilových nástaveb (k dosavadní produkci CTE se připojuje Sequani Mechanica z Rivoli Veronese a začíná produkce pásových plošin (spiderlift) a plošin montovaných na podvozcích

2002 - IPAF (CTE vstupuje do IPAF a se stává se jejich školicím střediskem)

2005 – Spojení CTE s Bizzochi a Effer – skupina se stává jedním z největších výrobců manipulační techniky s materiály a na práci osob ve výškách

2011 – Ocenění IAPA (s plošinou B-LIFT 20.13 vyhrává CTE cenu za nejlepší pracovní plošinu roku)

2016 – CTE dnes dodává výrobky do pěti kontinentů světa